KONST / Litografier / Färglitografi 12769342
nr 1276 9342
Elisabeth Jansson
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Träd, numrerad 1/350. Signerad, daterad -90. Motivet: 49x38 cm
Elisabeth Jansson, svensk målare och grafiker född i Fagersta 1951.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:14:20
22/9 19:37:10
Elisabeth Jansson
Läs mer om Elisabeth Jansson